Fotografia

Fotografię ,często traktuję jako swój notatnik, robię zdjęcia nieudanym szkicom do obrazów, żeby zapamiętać jakiś pomysł, czy kompozycję. Przede wszystkim jednak robię zdjęcia... sobie(  i nie są to zdjęcia z wydętymi w kierunku lusterka ustami :P). Często  dziwię się tym swoim portretom, na których sama sobie wydaje się taka inna.Dopiero na zdjęciu widać, jak ważne jest światło, które potrafi zrobić z kogoś maszkarę, albo piękność.  Sztuka w tym,żeby umieć  tym światłem  i aparatem odpowiednio  i wedle  życzeń pokierować.Za pomocą fotografii można  pokazać tak na oko wątpliwe piękno osoby, wnętrza, przedmiotu, ukryć wady, wyeksponować zalety. Trudna dziedzina, zwłaszcza,że  pojawia się w niej wiele nowinek technicznych, za którymi często ciężko mi nadążyć, ja jednak uważam,że nie drogi aparat najważniejszy, a dobre oko fotografa.


ZDJĘCIE WYRÓŻNIONE W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE - CIAŁO-KRONIKA CHWIL 2014
Autoportret z Jasiem.PRODUKT


WAKACJE
KUCHNIA
Zdjęcia zrobione na konkurs dotyczący fotografii kulinarnej. Pierwszy raz moim modelem było jedzenie. Nie wiedziałam,że pokazanie go w fajny sposób wymaga tyle przygotowań. Efekty widać, ja jestem zadowolona, choć jak konkurs pokazał byli lepsi:)


WNĘTRZA
Zdjęcia wnętrza też robiłam pierwszy raz, o tyle było mi trudno,że nie mam statywu i utrzymanie pionów ścian graniczyło z cudem, a jest bardzo ważne w robieniu zdjęć pomieszczeniom. Inaczej się walą i wszystko wygląda jakby miał za chwilę runąć.Starałam się żeby wszystko było proste, a aparat mam ciężki i do końca nie jest tak jak  być powinno, ale zdjęcia się podobały dla studia któremu je robiłam więc, i ja jestem zadowolona.


 Zdjęcia realizacji wnętrza wykonane dla  studia projektowego.


DZIECIAKI:)

No i nieco starsza modelka w stylu Pin Up :)